Hakkımda

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı 1965 doğumlu olup 31.07.1990 tarihinde Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1990- 1992 yılları arasında mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, genel cerrahi uzmanlığını 30.5.1997 tarihinde Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinden almış, uzmanlık sonrası Şile Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalışmış ve 1998 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde genel cerrahi uzmanı olarak çalışmakla birlikte, 2009- 2012 yılları arasında başhekim yardımcılığı ve 2012- 2015 yılları arasında hastane ameliyathaneleri koordinatörü olarak görev yapmış. 2015 yılında girdiği sınav sonucunda Doçentlik unvanı almıştır. Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı, Yeditepe Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültelerinde 3. ve 4. Sınıf teorik ve pratik eğitmeni olarak çalışmıştır.

0 +

Yıl Deneyim

0 +

Mutlu Hasta

0 +

Eser

0 +

Öğrenci

Görüşler

Ne Söylediler?

Aşağıda yer alan hasta açıklamaları DoktorTakvimi web sitesinden alınmıştır.

Ben çok memnun kaldım.Birkaç araştırma yaptım, doktorumuzun çok iyi olduğunu söylediler.Ameliyat için tercih ettim ve çok memnun kaldım.

Client Logo
Ş. Safra Kesesi

Daha önce kızım bu ameliyatı kabul etmezken Doktor Hacı Bey yaklaşımı ve konuşmasıyla ameliyata ikna ettti.Ameliyat da başarılı geçti, çok da memnunuz.

Client Logo
H. Mide Küçültme

Gayet güzel,çok ilgili.Söylediği şeylere sadık kalarak gayet güzel ameliyatımı gerçekleştirdi.Safra kesesi ameliyatımı yaptı, sıkıntılarımdan kurtuldum.

Client Logo
E Safra Kesesi

Obezite ameliyatima 133 kilo ile girdim ve 15 gün içerisinde 10 kilo verdim ve Mehmet hocanın ameliyatı sayesinde benim için değişimin en büyük noktasıydı.

Client Logo
Selda Karabağ Obezite

Mükemmel bir doktor, bunun haricinde harika bir insan.. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, çok sempatik bir hocadır kendisi 🙂

Client Logo
D Genel Ceraahi